12 grudnia 2014

Zimowo-świąteczne inspiracje!

Aloha moi drodzy!
Zbliżają się święta, w niektórych miejscowościach już naprószyło śniegu, a na blogu nadal brak zimowych inspiracji. Od dziś poczujcie świąteczną atmosferę. Zacznijcie od mojego bloga, skończcie na wyczekiwanej Wigilii.


Światełka choinkowe - najulubieńsze dodatki przeze mnie, a zwłaszcza sesje! Cud, miód i święta!


Jesienne, a co dopiero zimowe wieczory kuszą, by wypić ciepłą kawę lub kakao z bitą śmietaną i startymi wiórkami czekolady.


Wiem, że wyróżnia się tutaj serduszko, ale chciałabym zwrócić uwagę na rękawiczki. Są ciepłe, ale tylko wtedy, gdy mają przyszytą "przykrywkę".


Oświetlone ulice to z pewnością jedna z wielu rzeczy jakie lubimy w świętach. Przyznajcie, że lepiej się spaceruje, gdy jest jaśniej.Nie można zapomnieć o łyżwach. Bardzo lubię jeździć na łyżwach, ale pasowałoby się lepiej nauczyć na nich jeździć. 


Wśród jesienno-zimowych stylizacji możemy zauważyć coraz grubsze sweterki. Najczęściej pojawiają się z motywami śnieżynek, jakiś choinek, gwiazdek czy reniferów. 


Święta to czas, w którym wszystko się świeci. Nie zapomnijcie też o swoim pokoju. Przyczepcie światełka (choinkowe) nad łóżkiem i poczytajcie ulubioną książkę. Relaks gwarantowany.Jedną z rzeczy kojarzących mi się ze świętami są pierniczki! Według mnie dodają one słodką kropkę nad I./źródło zdjęć: we ♥ it/

Mam nadzieję, że zdążę z drugą częścią jeszcze przed świętami.

Megan. ♥

4 komentarze:

 1. Ja się juz nie mogę doczekać świąt. W końcu będę mogła spotkać się z bratem <3

  beavesomee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne inspiracje!
  http://modajestnaszapasja.blogspot.com/2014/12/magic.html
  Jeszcze tylko 18 obserwatorów i będzie Was 1000! Dziękuje za każdy komentarz, obserwacje, a także za każde wejście na mojego bloga <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne inspriacje :)
  http://kasiahola.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Strasznie zazdroszczę osobą u których spadło choć trochę śnieżku. Też bardzo lubię łyżwy ;).

  juully-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń