25 stycznia 2015

Co u mnie? ♥

Siemanko!
Dawno się tutaj nic nie pojawiało, ale to wynika z braku czasu. Jeśli śledzicie mojego fanpage, to na pewno zauważyliście posta, w którym napisałam, że od tego tygodnia biorę się mocno w garść i wpisy będą tutaj się pojawiały systematycznie. Mam nadzieję, że szybko się przyzwyczaję do takiego trybu i nie będę zapominała o notkach.


Na początku tygodnia razem z Olą (też tancerką, moją bardzo dobrą koleżanką) założyłyśmy grupę taneczną na potrzeby szkolne. We wtorek dowiedziałyśmy się, że mamy zatańczyć na rozpoczęciu sezonu kolarskiego. Ta impreza wypada 7 lutego, a nazajutrz wyjeżdżam na turniej tańca. Coś czuję, że luty będzie bardzo zwariowanym i tanecznym miesiącem. W piątek zerwałyśmy się z wychowawczej i razem z Sylwią, Olą, Natalią i Natalią ćwiczyłyśmy choreografie. W ciągu 45 minut nie nauczyłam dziewczyn wielu kroków, ale przez to, że wolałyśmy wyszlifować układ Oli. Gdy zadzwonił dzwonek na przerwę zatańczyłyśmy dwa razy mój układ. Miałyśmy ogromną nadzieję, że zdążymy przećwiczyć zanim zejdą się osoby z naszej i równoległej klasy. Jednak się pomyliłyśmy i zaraz po dzwonku na korytarzu zgromadziło się mnóstwo naszych rówieśników. W sumie nie było tak źle. Niektórzy nas pochwalili i to zmobilizowało naszą pięcioosobową grupę do dalszego działania.  


Od wczoraj mamy śnieg, a dzisiaj już byłam na zdjęciach. Efekty zobaczycie niebawem, a ja już zmykam i życzę wam udanej niedzieli jak i całego tygodnia! 
Do następnego!

Buziole xx
Megan. ♥

3 komentarze:

 1. Trzymam za Was kciuki! Bardzo fajne i pomysłowe zdjecia :-)
  http://magicloony.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zdjęcia i powodzenia <3
  http://ask.fm/Cravvee

  OdpowiedzUsuń
 3. Super i do tego piękne zdjęcia. :)
  http://lady-kala.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń